دانلود رایگان CAD-Earth v7.0.2 برای AUTOCAD 2018-2022

نرم افزار CAD-Earth

نرم افزار CAD-Earth  ابزاری کاربردی برای انتقال عوارض و تصاویر بین گوگل ارث و اتوکد است. در ورژن های اخیر نرم افزار اتوکد و سایر محصولات اتودسک نظیر CIVIL 3D امکان گرفتن خروجی به Google Earth  و یا بالعکس وجود دارد اما کد ارث اینجاست تا کارها را ساده‌تر کند! نرم افزار CAD-Earth این امکان ار به شما می‌دهد که با یک کلیک می‌توانید تصاویر ماهواره‌ای نظیر گوگل ارث را در زیر نقشه‌های اتوکدی خود ببینید و یا ترسیمات نقشه خود را به گوگل ارث منتقل کنید. تصاویر را ژئورفرنس کنید و یا تصاویر ژئورفرنس شده را فراخوانی نمائید. از تصاویر ماهواره‌ای DEM، کانتور و یا توپوگرافی استخراج کنید و امکاناتی دیگری که خودتان باید تست کنید تا ببینید!

نرم افزار CAD-Earth V7 چه حرف تازه ای دارد؟

کد ارث در نسخه جدید خود یعنی ورژن ۷ علاوه بر رفع ایرادات جزئی و بهبود عملکرد نرم افزار امکانات جدیدی نیز اضافه کرده است که مهم‌ترین آن شاید امکان خروجی گرفتن Object های سه بعدی در اتوکد به گوگل ارث است. همچنین در این نسخه از نرم افزار CAD-Earth می‌توانید آبجکت های سه بعدی گوگل را نیز به نرم افزار وارد کنید. برای آشنایی بیشتر با ویژگی‌های جدید CAD-Earth v7 ویدئوی زیر را تماشا کنید.

نمایش ویدیو درباره امکانات جدید نرم افزار کد ارث ورژن ۷.۰.۲

دانلود کد ارث ورژن ۷ برای اتوکد ۲۰۱۸ تا ۲۰۲۰

در ادامه می توانید ورژن ۷.۰.۲ نرم افزار CAD-Earth  را برای اتوکد ۲۰۱۸ تا ۲۰۲۲ و سایر نرم افزارهای اتودسک نظیر Civil 3d و Map 3D دانلود کنید. برای دانلود کد ارث برای ورژن های قدیمی اتوکد اینجا را ببینید. آخرین نسخه گوگل ارث پرو را نیز از اینجا دانلود کنید.

آموزش پیاده سازی حرفه ای تصاویر دوربین موبایل برروی گوگل ارث

دقیق ترین روش پیاده سازی تصاویر دوربین
برای اولین بار در ایران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.